1. Не панікуйте - одноразова травматизація "родимки" не приводить до її переродження(за умови правильного поводження з нею після травматизації).

2. Обробіть травмовану "родимку" будь-яким антисептиком (Хлоргексидин, Декасан, Перекись Водню 3%), якщо нічого подібного не знайшли в своїй аптеці - горілка Вам в допомогу.
Таку процедуру потрібно проводити не менше 2-х разів на день.

3. Якщо "родимка" продовжує кровити - візьміть СУХИЙ!!! ватний диск і прижміть його до травмований ділянки на 10хв.

4. Не обробляйте рану йодом чи зеленкою - це не принесе абсолютно ніякої користі, а навіть навпаки, може привести до опіку та значно утруднює подальшу діагностику.

5. Не потрібно заклеювати різноманітними пластирами - під ними утвориться "ефект парника" і велика імовірність розмноження різного виду бактерій, дайте рані можливість "дихати". Виняток - гіпоалергенний тканинний пластир, яким можна скористатись при потребі.

6. ОБОВ'ЯЗКОВО при першій ж нагоді проконсультуйтесь із лікарем - дерматовенерологом, який володіє методом ДЕРМАТОСКОПІЇ (діагностики новоутворень на шкірі), для вибору подальшої тактики.

Якщо ж Ви, все-таки, панікуєте і не знаєте як і що робити в такій ситуації - у Вас завжди має бути номер телефону лікаря чи клініки, який прийде Вам на допомогу в даній ситуації.

ПРИМІТКА! Якщо Ви травмували "родимку" під час  гоління або повністю її зрізали - тактика та ж сама! Можливо, кровити буде значно сильніше, тому потрібно прижимати рану допоки не зупиниться кровотеча(~10-15 хв.)

Наш контактний номер телефону
380969071715