Якій же процедурі надати перевагу?

І мезотерапія, і біоревіталізація направлені на те, щоб повернути шкірі сяяння, здоровий вигляд, еластичність, тургор, наситити клітини вітамінами і мінеральними речовинами, уповільнити процеси старіння шкіри.
Вибір на користь проведення тої чи іншої процедури косметолог робить після аналізу стану шкіри пацієнта.
Різниця в ефектах від даних процедур заключається в препаратах, що вводяться!
Мезотерапія рекомендована людям до 30-35 років та по показах, і являється профілактичним засобом при вікових змінах шкіри!
Біоревіталізацію слід проводити людям після 30-35 років!
Так, якщо Ви бажаєте провести корекцію вікових змін шкіри обличчя (вирівняти колір, підкреслити овал, скрити зморшки), то біоревіталізація - саме вірне для Вас рішення.

 А, якщо у Вас достатній запас часу і Ви більше зацікавлені в насиченні шкіри вітамінно-мінеральним комплексом, а також Вас не бентежить поступово накопичувальний ефект від активації природніх процесів відновлення, то Вам краще пройти курс мезотерапії.

І пам‘ятайте, що мезотерапія з самого початку призначена для вирішення більш широкого спектру проблем.
При цьому, кожну методику можна робити як окремо, так і поєднувати з іншими процедурами для отримання кращого результату.

 В будь-якому випадку, перед вибором необхідної процедури, обов‘язково проконсультуватися у косметолога, який підбере найкращий варіант саме для Вас і Вашої шкіри.

У нашому центрі Вам з цим допоможе лікар-дерматовенеролог, косметолог Саган Аліна Леонідівна